😇Ko skolotāji dara šajā nedēļā, kad skolēniem mācību laiks beidzies? Raksta🖋🖋🖋 liecības-aprakstus📈📉📊 par katra skolēna sasniegumiem mācību gada laikā. Kā kuram veicies? Nu, vispār labi, malači.

Lepojamies ar jums💞, skolēni. Lepojamies💞ar jūsu vecākiem, vecvecākiem, kuri tik ļoti aktīvi un atbildīgi palīdzēja gan jums, gan skoliņai. Paldies no 💕💕💕.

Leave a Reply