Zinām, zinām, vasara domāta, lai tak beidzot atpūstos no skolas lietām, utt. Bet – kāpēc gan kādā brīdī nepalasīt kādu grāmatu…

Te nu ir grāmatu sarakstiņš. Būtu vēlams, ja lasītu-palasītu-izlasītu, Trenētos zilbot un teikumot☺️. Tad jaunajā mācību gadā varēsim parunāt par izlasīto.

Leave a Reply