Šodien pastāstīšu, kā mums negāja. Nē, nu nepavisam, bet kaut kas visu laiku “gāja greizi” – tehniskā puse. Ja iepriekšējās reizēs nearpod.com un ZOOM strādāja tandēmā bez aizķeršanās, tad šodien – kā sarunājuši. Pirmajā nodarbībā vēl puslīdz skaisti pastrādājām un diezgan kvalitatīvi, kaut gan – jau bija problēmiņas ar pieslēgšanos. Bet otrā nodarbība bija īsts nervu stipruma pārbaudījums, vispirms jau man, jo gribas izdarīt – labi izdarīt – visu izdarīt, tak nē! Nearpod.com ir tā lieta, ka – ja ar kodu, kas pirms nodarbības aizsūtīts, netiec iekšā, tad jāgaida nākošais kods, bet tas ir laiks un tā sākas stresiņš. Godīgi – šodien bija “varēja būt daudz labāk” nodarbības, tieši tehniskā ziņā. Bērni gan un vecāki arī – protams, ka fantastiski! Man ir labākie bērni un viņu vecāki pasaulē.Šodien bija 7+g.v.grupai ar valodas priekšzināšanām pēdējā nopietnā mācību diena tiešsaistes skoliņā, vēl mums būs nodarbība Ziemassvētku noskaņās – svinīga:).Bet, ko tad mēs izdarījām šodien? Ziema. Tāds bija galvenais temats.
izveidojām gadalaiku apli
mācījāmies laika apstākļa vārdu – kad? ziemā, decembrī
.izvēlējāmies 3 ziemīgus vārdiņus un izveidojām teikumus
savienojām attiecīgo attēlu ar attiecīgo ciparu
izlasījām tekstiņu un atbildējām uz jautājumiem
izveidojām stāstiņu par attēlā redzamo
klausījāmies dziesmiņu “Ziema” un zīmējām Sniegamāti-Sniega karalieni-Ziemu, kas nu kurai skolniecei vairāk patika
“iemetām aci” video par dabu ziemā – te bija maktīga aizķeršanās, bet ātri sapratām, ka varam izrunāt to, ko redzējām, ja nesanāca dzirdēt:)uzdevumi.lv mums palīdzēja pamācīties par īpašības vārdu, veidot vārdu savienojumusno zilbju jucekļa izveidojām dāvanu nosaukumus un arī teikumus /paldies www.soma.lv/
izpildījām divas darba lapas par ziemu un Ziemassvētkiem
It kā pietiekoši, ja tas būtu raiti, bez lieka stresa par ielogošanos darba vidē..Šodien mums mācījās bērni no Īrijas, Francijas, Anglijas, Kipras, Somijas! Paldies par pacietību!!!