Šodien pastāstīšu, kā mums negāja. Nē, nu nepavisam, bet kaut kas visu laiku “gāja greizi” – tehniskā puse. Ja iepriekšējās reizēs nearpod.com un ZOOM strādāja tandēmā bez aizķeršanās, tad šodien – kā sarunājuši. Pirmajā nodarbībā vēl puslīdz skaisti pastrādājām un diezgan kvalitatīvi, kaut gan – jau bija problēmiņas ar pieslēgšanos. Bet otrā nodarbība bija īsts nervu stipruma pārbaudījums, vispirms jau man, jo gribas izdarīt – labi izdarīt – visu izdarīt, tak nē! Nearpod.com ir tā lieta, ka – ja ar kodu, kas pirms nodarbības aizsūtīts, netiec iekšā, tad jāgaida nākošais kods, bet tas ir laiks un tā sākas stresiņš. Godīgi – šodien bija “varēja būt daudz labāk” nodarbības, tieši tehniskā ziņā. Bērni gan un vecāki arī – protams, ka fantastiski! Man ir labākie bērni un viņu vecāki pasaulē
.
It kā pietiekoši, ja tas būtu raiti, bez lieka stresa par ielogošanos darba vidē..Šodien mums mācījās bērni no Īrijas, Francijas, Anglijas, Kipras, Somijas! Paldies par pacietību!!!
