Jaunajā mācību gadā

1.septembrī sāksies jaunais mācību gads abās mūsu skolās – tiešsaistes un klātienes. Tas solās būt vēl jaudīgāks, vēl interesantāks! Ja esi gatavs tam, ko skolas piedāvā/piedāvās, tad tās ir Tavas skolas:

🐚mācīsimies latviešu valodu un literatūru /rakstīsim, lasīsim, klausīsimies, runāsim/;

🐚mācīsimies ne tikai latviešu valodu, bet arī Latvijas vēsturi un sociālās zinības /integrētā mācību stunda/ gan tiešsaistes skolā, gan klātienes skolā ar lielisko skolotāju Anželiku no Latvijas;

🐚radoši strādāsim /zīmēsim, gleznosim, līmēsim/;

🐚pērļosim;

🐚iesim dabā;

🐚sportosim;

🐚svinēsim svētkus;

🐚spēlēsim teātri,

🐚griezīsim laimes ratu;

🐚projektēsim;

🐚spēlēsim spēles un iesim rotaļās,

🐚piedalīsimies konkursos, pasākumos;

🐚rīkosim izstādes;

🐚pētīsim;

🐚un darīsim vēl daudzas interesantas lietas!

Lai izdodas mums visiem kopā viss plānotais un vēlamais!

@tavaskoladiasporasskola❤

Leave a Reply