2.aprīlis 2.d klasei /A1, A2/

2.aprīlī 2.d klase /A0, A1/ ar skolotāju Ingrīdu turpināja mācīties par pavasari, protams, jo tā mums bija/ir marta un mazliet arī aprīļa tēma. Tad nu:

🌟mājdarbiņus izskatījām/pārbaudījām/izrunājām/nosaucām un izlasījām

🌟runājām par četriem gadalaikiem /cik, kādi, mēneši, utt./

🌟mācījāmies pamata/kārtas skaitļa vārdus un veidot pilnas atbildes uz jautājumiem /Kurš ir pavasara trešais mēnesis?/

🌟mācījāmies, kādas ir pavasara pazīmes

🌟papildinājām vārdu krājumu ar jaunajiem vārdiņiem, lasījām tos, veidojām ar tiem teikumus

🌟veidojām vārdu savienojumus un mācījāmies par siev.dz. un vīr.dz. saskaņošanu dzimtē, skaitlī, locījumā, izpildījām uzdevumus

veidojām īpašības vārdus ar izskaņu – ains, -aina

🌟savienojām attēlus ar attiecīgajiem vārdiem.

Tā, lūk, mēs pastrādājām!

Paldies par atraktīvo darbu un pozitīvo attieksmi!😊

Nodarbībai izmantots: platformas google classroom, ClassFlow, skolotāja veidoti mācību materiāli, mācību grāmata ‘Latviešu valoda 2.klasei mazākumtautību skolā’, materiāli no https://izglitiba.daugavpils.lv/materiali-latviesu…/

Skolas darbību līdzfinansē:

@Latviešu valodas aģentūra / Latvian Language Agency

Izglītības un zinātnes ministrija

Eiropas Latviešu apvienība

Skolas darbību atbalsta:

Forward Steps ltd. ar telpām klātienes skolai

Leave a Reply