Ābolīšu /5-6g.v., A0, A1/ grupas otrā puse arī cītīgi strādāja šodien – 24.oktobrī. Paldies par sapratni un atbalstu, jo skolotāja šodien bija ar vīrusainu balsi un – pavisam neizskatījās labi, bet – skolotājai ļoti-ļoti patika ar jums strādāt. Paveicām to pašu, ko ar Ābolīšu pirmo grupu, tikai ar citu tempu, citām krāsām, citām niansēm uzdevumos, jo tā jau ir, ka arī darba procesā iešaujas doma kaut ko pamainīt, kaut ko pielikt, tas, protams, neietekmē nodarbības plāna īstenošanu.
Respektīvi:
🍂atkārtojām rudens vārdiņus – izmantojām – tas ir/tā ir/tie ir/tās ir
🍂ievietojām groziņos augļus/ogas/dārzeņus, izrunājām, kas-kurā groziņā atradīsies, pēc tam pārbaudījām kopā – vai viss ir pareizi /bija pareizi/
🍂paskatījāmies, kādi svētki ir rudenī Latvijā, pie reizes arī noklausījāmies/noskatījāmies Tutas sveicienu Latvijas svētkos pagājušajā gadā
🍂atbildējām uz jautājumu – cik kuram gadu, salīdzinājām ar Latvijas gadu skaitu, izrunājām 103
🍂mācījāmies mēnešu nosaukumus – atkārtojām korī, atkārtojām uz ātrumu., atbildējām uz jautājumiem – kad pašiem, kad mammai, kad Latvijai ir dzimšanas dienas
🍂krāsojām tortīti – Līviņa izkrāsoja tortīti savā mīļākajā krāsā /noteikti tortes gaišzilā glazūra ir ļoti garšīga/, Juelins – nosauca, kādās krāsās ir izkrāsojis tortīti
🍂veicām radošo darbiņu – ābolīti Protams, ir jau pagrūti visiem – brīvdiena tomēr, bet ir tik superīgi, ka atrodat laiku mācīties soli pa solītim, ka bērni smaida un mammas, un tēti atbalsta❤. Paldies jums❤ Nodarbībā izmantots: darba platformas Google meet, ClassFlow, soma.lv, maciunmacies.lv mācību materiāli, skolotāja veidoti mācību materiāli.
Skolas darbību līdzfinansē:
Latviešu valodas aģentūra / Latvian Language Agency