20.marta nodarbība 5-6g.v.grupai ar latviešu valodas sākuma līmeņa zināšanām

Hei-jeiiii! Šodieniņa – Skotijā un Dānijā, un Ēģiptē ir saulaina, bet Īrijā – mākoņaina! Tā, lūk, mēs runājām par laika apstākļiem pavasarī. Soli pa solītim mācāmies un soli pa solītim mēs runājam! Par ko es? Par to, ka šodien bija nodarbības 5-6g.v.grupām ar valodas sākuma līmeņa zināšanām. Kāpēc “grupām”? Tāpēc, ka – viena liela grupa tika sadalīta vairākās mazākās grupās, lai visiem bērniem būtu efektīvāka mācīšanās. Tēma mums ir “Pavasaris”! Ko mēs samācījāmies?

🐝SASVEICINĀJĀMIES, PASTĀSTĪJĀM PAR SEVI, tas šoreiz mums sanāca ļoooti labi, tas nozīmē, ka nākošajā nodarbībā mums jau būs vieta citai ātrajai tēmai:).

🦋artikulējām “s” un “z”, skaņas un šīs skaņas vārdos, un teikumā

🐝noskatījāmies videofilmiņu “Daba pavasarī” un mēģinājām atpazīt vārdiņus, kurus esam mācījušies, par pavasari /tā kopā sanāca ap 15 vārdiņiem., skolotāja nosauca – visi atkārtoja, visi visus vārdus atpazina vizuālajā materiālā – t.i. video/

🦋spēlējām “vārdu spēli” /visi tika galā lieliski/ , ne tikai nosaucām, ko redzam, bet arī veidojām atbildes uz “Kas tas ir/kas tā ir/kas tie ir/kas tās ir”.

🐝oi, tad vēl mums bija vārdiņu atkārtošana! Un katrs veidoja teikumu, kurā iesaistīja arī darbības vārda “būt” laikus – šodien ir, vakar bija, rīt būs+kāds laiks/kādi laika apstākļi

🦋lai nostiprinātu apgūtās zināšanas – spēlējām “vārdu laimes ratu”🙂, kur pa ceļam “paķērām” arī jautājumu-atbilžu veidošanu

🐝trenējāmies rakstīt

🦋un tad beidzot – radošais darbs! Varēja izvēlēties, kādu pavasara vēstnesi – vai taureni, vai biti – veidos! Skaisti visiem izdevās! / un, jā, “Tas ir taurenis” un “Tā ir bite”!/Bija… tiešām un atkal sirsnīgi! Un paldies par to gan bērniem, gan mammām – jūs visi esat superīgi!❤

Tiksimies nākošreiz!

Leave a Reply