Hei-jeiiii! Šodieniņa – Skotijā un Dānijā, un Ēģiptē ir saulaina, bet Īrijā – mākoņaina! Tā, lūk, mēs runājām par laika apstākļiem pavasarī. Soli pa solītim mācāmies un soli pa solītim mēs runājam! Par ko es? Par to, ka šodien bija nodarbības 5-6g.v.grupām ar valodas sākuma līmeņa zināšanām. Kāpēc “grupām”? Tāpēc, ka – viena liela grupa tika sadalīta vairākās mazākās grupās, lai visiem bērniem būtu efektīvāka mācīšanās. Tēma mums ir “Pavasaris”! Ko mēs samācījāmies?
SASVEICINĀJĀMIES, PASTĀSTĪJĀM PAR SEVI, tas šoreiz mums sanāca ļoooti labi, tas nozīmē, ka nākošajā nodarbībā mums jau būs vieta citai ātrajai tēmai:).
artikulējām “s” un “z”, skaņas un šīs skaņas vārdos, un teikumā
noskatījāmies videofilmiņu “Daba pavasarī” un mēģinājām atpazīt vārdiņus, kurus esam mācījušies, par pavasari /tā kopā sanāca ap 15 vārdiņiem., skolotāja nosauca – visi atkārtoja, visi visus vārdus atpazina vizuālajā materiālā – t.i. video/
spēlējām “vārdu spēli” /visi tika galā lieliski/ , ne tikai nosaucām, ko redzam, bet arī veidojām atbildes uz “Kas tas ir/kas tā ir/kas tie ir/kas tās ir”.
oi, tad vēl mums bija vārdiņu atkārtošana! Un katrs veidoja teikumu, kurā iesaistīja arī darbības vārda “būt” laikus – šodien ir, vakar bija, rīt būs+kāds laiks/kādi laika apstākļi
lai nostiprinātu apgūtās zināšanas – spēlējām “vārdu laimes ratu”, kur pa ceļam “paķērām” arī jautājumu-atbilžu veidošanu
trenējāmies rakstīt
un tad beidzot – radošais darbs! Varēja izvēlēties, kādu pavasara vēstnesi – vai taureni, vai biti – veidos! Skaisti visiem izdevās! / un, jā, “Tas ir taurenis” un “Tā ir bite”!/Bija… tiešām un atkal sirsnīgi! Un paldies par to gan bērniem, gan mammām – jūs visi esat superīgi!