6.marta nodarbība 5-6g.v.grupai ar latviešu valodas sākuma līmeņa zināšanām

Šodienas nodarbībā pavasaris ieradās ar skaistiem ziedošiem kokiem, ko izveidoja bērni! 5-6g.v.grupa ar latviešu valodas sākuma līmeņa zināšanām strādāja čakli, pat ļoti! Ja kas – tad šodien visur /Ēģiptē, Skotijā, Dānijā, Īrijā/ ir saulains laiks!😉Jā, jā, jā – pavasaris ir mūsu mācībtemats vēl pāris nodarbībām, bet šodien mēs:

🌸atkārtojām /kā sauc, cik gadu, kur dzīvo/

🌸iepriekšējās stundas vārdiņus atkārtojām /nosaucām, kas redzams attēlā/

🌸noklausījāmies dziesmiņu “Pavasara lietutiņš”

🌸paspēlējāmies ar izrunu – artikulāciju: a, ā, l

🌸pa vidu paspējām paskaitīt 1-10:)

🌸trenējāmies veidot pilnus teikumus ar Tā ir, tas ir, utt.

🌸krāsas mācījāmies /daži atkārtoja, jo iepriekš jau bija mācījušies/

🌸jaunus vārdiņus mācījāmies

🌸fleškartiņas ar jaunajiem vārdiem un jautājumiem-atbildēm izmantojām

🌸radošo darbu pildījām

Nu, bagāta diena šodien!

Daudzi mājās arī strādā /skat. foto/ – pilda uzdevumus no Darba plāniņa, paldies liels par to! Liels un sirsnīgs paldies čaklajiem bērniem, liels un sirsnīgs paldies fantastiskajām mammām par kopābūšanu!❤

Leave a Reply