10.janvāra nodarbība 7-11g.v.grupai ar valodas priekšzināšanām

10.janvāris. 7-11g.v.grupa ar valodas priekšzināšanām. Pēc iepazīšanās /šodien bija jauni skolnieciņi no Beļģijas, Skotijas, Francijas un arī esošie skoliņas skolēni – no Anglijas un Francijas/ sākām – šodien:) – ne vieglo/nevieglo mācību darbu!

1.nodarbībā runājām par ziemu, stāstījām par savu apģērbu ziemā, par to, kāpēc ir svarīgi ģērbties silti., meklējām teikumiem beigas;)), rakstījām, lasījām un zīmējām /dizainējām/ cimdus /tie sanāca fantastiski! Ir kāda adītāja, kas gribētu pieteikties un noadīt kādu no skolēnu dizainētajiem cimdiņiem?!/.

2.nodarbībā – lasījām dzejoļus par ziemu, mazliet papētījām dabas tēlus, izrunājām – atbildējām uz jautājumiem, sacerējām dzejolīšus par tēmu “Ziema un putni”, izteicām savas domas par klasesbiedru dzejoļiem, ilustrējām Dz.Rinkules-Zemzares dzejoli “Cepurīte”, klausījāmies vienu klausāmgabalu – “Ansītis un Grietiņa”. Paldies pacietīgajiem skolēniem! Un – paldies mammām, kas blakus!❤

Tiksimies janvāra otrajā pusē!🌞

Leave a Reply