31.oktobra nodarbība

5-6g.v.gr.ar valodas sākuma līmeņa zināšanām.

Labdieniņa! Šodien, 31.oktobrī, skoliņas nodarbībā piedalījās skolēni no Īrijas. Līdz alfabētam šoreiz netikām, bet, ja ņem vērā to, ka visos vārdos mums ir burti, tad alfabētu mācījāmies un zinājām ar uzviju! Šīs dienas tēma – “Zoodārzā”. Iepazinām, kādi dzīvnieki un to mazuļi dzīvo Zoodārzā /arī mājās un savvaļā/, kas ir liels-mazs., kas ir tā/tas., veidojām no plastilīna dzīvnieku figūriņas – mums bija brūnais lācis, dzeltenais lācis, čūska un zila žirafe! Patiešām eksotiski dzīvnieki! Klausījāmies dziesmiņu par to, kā runā dzīvnieki! Un – paciemojāmies /virtuāli/ Sandiego un Dublinas zoodārzos! Žirafes un ziloņi bija aktīvi, negulēja pusdienmiegu, tāpēc varam teikt, ka pabijām Zoodārzā un apskatījām Āfrikas savannas dzīvniekus! Juhū!! Ķirbju dienā visi bija tērpušies skaistos kostīmos, Ķirbja kungs spīdināja savas sveces gaismas pilnās acisun bija sirsnīga, vienkārša atmosfēra! Paldies bērniem un mammai Janai – par pacietību, par zinātkāri un atbalstu!

Leave a Reply