27.septembrī 6.klase /Latvija/ ar skolotāju Lūciju: ‘6.klase mācījās gan par lietvārdu, gan leksikoloģijas jautājumiem.
Tika iegūtas zināšanas un izpildīti dažādi uzdevumi:
Apgūstam uzrunu un uzrunas grupu, veidojam savus teikumus.
Paldies par apzinīgu darbu!’
