5.augustā 5.klase /Latvija/ ar skolotāju Lūciju pirmajās mācību stundās: ‘Vispirms darba lapa ar/par iepazīšanos.Tad tēma bija “Vasara”- lasīšana, runāšana, atbildēšana uz jautājumiem, rakstīšana. Valodas lietojumā – antonīmu, sinonīmu, salīdzinājumu veidošana un lietvārdu /1.deklinācija/ apgūšana un lietošana.’
Savas darbības gados esam sagatavojuši vairākus diasporas skolēnus Latvijas skolām pirms atgriešanās Latvijā. Tāpat šogad uzņēmām/uzņemam savā skolā tos Latvijas skolēnus, kuri ir atgriezušies Latvijā no ārzemēm un izvēlas mūsu skoliņu, lai justos pārliecinātāki
