9.septembrī 1.klase /A1, A2/ ar skolotāju Lūciju:
‘1.klases mācību gada ievadstundā atkārtojām alfabētu – saucot skaņas un vārdus, runājām par aizvadīto vasaru un saucām vasaras vārdus.
Bērni rakstīja par sevi, papildinot zīmējumu. Pēc tam stāstīja par izpildīto darbu.
Lasīja jautājumus un atbildēja uz tiem.
Noskaidrojām, kādi svētki ir septembra 2.svētdienā un ko zinām par tēti.
Paldies par čaklu darbu!’
P.S.Arī vasarā labi pastrādājuši!
Skolas darbību līdzfinansē:
Latviešu valodas aģentūra / Latvian Language Agency
Izglītības un zinātnes ministrija
Latviešu izglītības fonds Lielbritānijā
Skolas darbību atbalsta:
Forward Steps ltd.ar telpām klātienes skolai
